Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 73 людини

Практичні рекомендації для батьків під час організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Дата: 19 жовтня 2022 о 15:10, Оновлено 19 жовтня 2022 о 16:38

Практичні рекомендації для батьків під час  організації освітнього процесу в умовах дистанційного  навчання.

1. Батьки створюють  безпечні  умови навчання, виховання і розвитку дитини, яка здобуває освіту за дистанційною  формою.

2. Знайомляться з розкладом онлайн-уроків дитини в батьківській групі Viber.

3.Сприяють виконанню дитиною завдань та досягненню передбачених результатів.

4.Проводять з дітьми  бесіди щодо дотримання дисципліни  та концентрації  уваги  під час проведення дистанційних занять .

5. Допомагають дітям встановити чіткий розпорядок дня з можливою варіативністю наповнення часу, відведеного на заняття та відпочинок, їжу, домашні ігри, особисту гігієну, спілкування  та піклування  про  домашніх улюбленців,  допомогу родині  в домашніх справах тощо.

6.Допомагають дитині скласти план виконання завдань з різних предметів з урахуванням того, який режим взаємодії вибере школа - синхронний або асинхронний.

7. Здійснюють контроль за відвідуванням  дитиною онлайн-уроків .

8.Допомагають учню навчитися виконувати інструкції щодо підготовки до онлайн-занять.

9. Контролюють дитину щодо виконання   нею режиму дня  для запобігання перевтомі.

10.Постійно підтримують  зв'язок з класним керівником, учителями-предметниками, адміністрацією гімназії для вирішення нагальних питань.

11.Беруть участь в онлайн-консультаціях, які проводить класний керівник, учителі- предметники, соціально-психологічна служба гімназії.

12. У разі необхідності звертаються  до працівників психологічної служби закладу освіти в телефонному режимі, через електронну пошту.

13. Постійно слідкують  за надходженням нової інформації від  адміністрації гімназії, класного керівника ,представників соціально-психологічної служби на сайті, у власних Viber-спільнотах класів та інших месенджерах.

14. Піклуються  про  здоровя дитини, контролюючи її час, який вона проводить біля компютера під час онлайн-занять та дозвілля.

15. Долучаються  разом з дітьми до участі в онлайн-конкурсах, акціях, флеш-мобах, челенджах, проектах тощо.

16. Для учнів, які не можуть  взяти участь у синхронному  режимі взаємодії з поважних причин (стан здоровя, відсутність доступу до мережі Інтернет або технічних засобів навчання, зокрема діти із сімей, які  перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей тощо),спільно із  закладом  освіти забезпечують  використання інших засобів комунікації, доступних для учнів(телефонний зв'язок, поштовий зв'язок тощо).

17.Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів)  і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

18.Дбають про фізичне та психічне здоровя дітей.

19. Формують у них навички здорового способу життя.

20. Сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності.

21. Під час дистанційного навчання учні та їх батьки, а також  діти з особливими  освітніми потребами, у яких  є необхідність  у додаткових психолого-педагогічних і корекційно- розвивальних заняттях,   звертаються  до шкільного психолога та соціального педагога,  класного керівника, заступника директора з навчально-виховної роботи для організації таких занять та спілкування.

22. У разі наявності в учня медичних протипоказань  до занять із компютерною технікою для організації освітнього процесу під час карантину можуть використовуватись інші засоби  взаємодії учасників освітнього процесу, визначені закладом освіти за погодженням з повнолітнім учнем  та  батьками дитини.

23. У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обовязки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти , зокрема не забезпечують  участь дитини  в освітньому  процесі протягом 10  робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.